KONST / Litografier / Färglitografi 12848190
nr 1284 8190
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. PT, Kvinnor. Motivet: 60x39 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:05:26
26/10 22:51:41